З’явилися деталі смерті трьох людей у Лук’янівському СІЗО

Двоє затриманих, які померли цього тижня у Лук’янівському СІЗО, не досягли тридцятирічного віку. 

У документах всіх померлих вказують одну і ту саму причину смерті – серцеву недостатність.

Один з молодих чоловіків упав замертво, коли йшов до вбиральні у своїй камері.

“Умови із забезпеченням медикаментами у ізоляторі вкрай незадовільні. У санчастині СІЗО часто немає знеболювальних.

Одному із ув’язнених два тижні не могли накласти гіпс після перелому руки. Іншому ж затриманому, який страждає на епілепсію, не видають передані близькими ліки. Його співкамерникам щодня доводиться тримати його, поки триває напад, а щоб добитися реакції співробітників СІЗО – стукати у двері камери”, – розповіла кореспонденту ІНФОРМАТОРа колишня ув’язнена.

Як відомо, цього тижня у Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівському СІЗО) померло троє осіб. Третій ув’язнений помер сьогодні, 16 березня. Усі вони перебували на лікуванні у санчастині пенітенціарного закладу.

Нагадаємо, раніше у столиці колишні політичні в’язні відвідали Лук’янівське СІЗО у рамках відзначення дня політв’язня. Народний депутат Ігор Мосійчук, який також відвідав пенітенціарний заклад, назвав СІЗО “філіалом пекла на землі”.

У лютому працівника відділу режиму і безпеки Київського слідчого ізолятора затримали за спробу продати одному з ув’язнених пакунок з наркотичними речовинами, зокрема канабісом, метадоном та амфетаміном.

29 січня у Херсонському СІЗО 31-річна ув’язнена вчинила самогубство.