З’явилося відео, на якому заступник мера Ужгорода домовляється про хабар

Прокуратура Закарпатської області завершила досудове розслідування провадження щодо корупції в Ужгородській міській раді, фігурантом якого є заступник мера Ужгорода Іштван Цап.

Прокуратура опублікувала відео того, як Цап та інші фігуранти справи домовляються про суму хабара, – йдеться в сюжеті Uzinform.

Відео переговорів про суму хабара починається з 35 секунди.

Зазначається, що фігурантами справи, крім заступника мера, є депутат міськради Станіслав Пономарьов та представник одного з комунальних підприємств Олег Громадський.

У прокуратурі пообіцяли, що після ознайомлення з матеріалами справи сторони захисту документи передадуть до суду.

Сам заступник мера Ужгорода, коментуючи відео на своїй сторінці у Facebook, заявив, що воно “якось не вражає”, враховуючи, що правоохоронці три місяці “писали все в кабінеті, слухали всі телефони”.

Нагадаємо, 25 січня прокуратура Закарпатської області спільно зі Службою безпеки України підтвердила факт вимагання першим заступником мера Ужгорода Іштваном Цапом хабара в розмірі 40 тисяч гривень. Хабар Цап вимагав за отримання підприємцем дозволу на приватизацію землі.

10 лютого, Апеляційний суд Закарпатської області ухвалив рішення про взяття під варту першого заступника мера Ужгорода Іштвана Цапа до 24 березня з можливістю внести заставу у розмірі 240 тисяч гривень.

Повідомлялося також, що заставу за Цапа внесли через годину після визначення судом її розміру.