Зростання тарифів на вантажні перевезення зробить вітчизняного виробника банкрутом, – Ляшко

Підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення неприпустимо і призведе до збільшення собівартості продукції української промисловості і скорочення робочих місць.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі ТРК “Україна”.

“За великим рахунком, “Укрзалізниця” банкрутить нашого національного виробника. Що таке підвищення тарифів? Це збільшення собівартості продукції, це як наслідок скорочення робочих місць, в тому числі в металургії, вугільній галузі”, – заявив Ляшко.

Ситуація, за словами політика, ускладнюється тим, що зараз національний виробник знаходиться в складних умовах – у нього немає можливості взяти дешеві “довгі” кредити, нестабільна гривня та зовнішні ринки.

“Треба навпаки – не підвищувати тарифи для того, щоб дати можливість нашому національному виробнику бути конкурентоспроможними”, – сказав Ляшко.

Ляшко вимагав від уряду відмовитися від ідеї підняття тарифів, тому що цей крок вдарить по добробуту людей.

“Підвищення тарифів на залізничні перевезення в підсумку призведе до того, що будуть скорочені робочі місця на величезній кількості промислових підприємств. У підсумку – втратить Україна. Тому треба не підвищувати тарифи, а треба дати дешеві кредити національному виробнику, треба створювати робочі місця і треба піднімати людям зарплати”, – резюмував Олег Ляшко.

Раніше Олександр Кравчук у своєму розслідуванні повідомив, що здорожчання пасажирських перевезень принесе вигоду лише Балчуну.