Зрадників України має судити спеціальний трибунал, – Мосійчук

Судова система України має бути ретельно очищена, разом з тим необхідно створити спеціальний трибунал для суду над зрадниками української нації і держави.

Про це народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив в ефірі телеканалу 112.

“Печерський суд, в тому вигляді, в якому він є зараз, створив Янукович і його команда. І ганьба нам, що він і досі лишається таким же розсадником корупції і суддівського свавілля, де судять українських патріотів. Людям уривається терпець.

Минулого літа, під час судилища над комбатом «Айдару» Валентином Лихолітом, обурена громада майже добу тримала Печерський суд в облозі і була готова брати його штурмом.

В Україні відсутнє правосуддя, і довіра до правосуддя, як до інституції. Тепер Печерський суд розглядає справу Януковича, і його захист обов’язково скористається можливістю перетворити судовий процес на фарс. Не можна цього дозволити.

Я, та вся Радикальна партія Олега Ляшка, вважаємо за потрібне створити спеціальний трибунал для суду над Януковичем та всіма тими, що зрадили українську націю і державу”, – сказав парламентар.

Нагадаємо, раніше Ігор Мосійчук заявив, що фракція Радикальної партії Олега Ляшка готує проект постанови про звільнення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за зраду національних інтересів на міжнародній арені.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий заявив, що парламент повинен негайно ухвалити закон щодо легалізації видобутку бурштину.

16 січня під час перестрілки між бурштинокопачами на Рівненщині було вбито людину. Того ж дня у центрі міста Олевськ на Житомирщині стався збройний напад на місцевих жителів. Невідомі з пістолетами та гвинтівками відкрили вогонь по молодих людях, які стояли поблизу однієї з кав’ярень і парковки, а також кинули у натовп гранату. Поліція розпочала кримінальне провадження.