Знайдені у голландського журналіста останки належать жертві рейсу MH-17

Знайдений в багажі затриманого в аеропорту “Схіпхол” (Нідерланди) журналіста, схожий на людські останки об’єкт за результатами криміналістичної експертизи виявився людською кісткою.

Про це повідомила прокуратура Нідерландів, – пише 112 Україна.

У ході тесту ДНК з’ясувалося, що вона належить одному із загиблих пасажирів Boeing-777, який виконував рейс МН17 і був збитий у Донецькій області російської системою “Бук” 17 липня 2014 року. Особистість пасажира була встановлена в 2014 році.

Родичі жертви трагедії вже проінформовані, йдеться в повідомленні.

Інший вилучений у журналіста фрагмент був також досліджений, але він, як виявилося, не має відношення до кримінального розслідування.

Повідомляється, що журналіст відмовився співпрацювати з поліцією, представники якої просили його надати відео – та фото – матеріали, які могли б пролити світло на місце, де саме були знайдені фрагменти. Через це, носій інформації поліцією був вилучений, йдеться в повідомленні прокуратури.

На спростування інформації російських медіа, журналіст і його компаньйон не були арештовані, підкреслили в прокуратурі.

Нагадаємо, в аеропорту “Схіпхол” затримали голландського журналіста Мікеля Спеккерса (Michel Spekkers), який віз уламки збитого в небі над Донбасом Boeing-777 рейсу МН17. У багажі журналіста було кілька сумок з металевими деталями, а також один об’єкт, схожий на людські останки.

Літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий російською системою “Бук” 17 липня 2014 року в Донецькій області. В результаті загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн, більшість загиблих – громадяни Нідерландів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...