ЗМІ з’ясували, скільки коштуватиме бюджету поїздка Порошенка на Віденський бал

ЗМІ з’ясували, у скільки обійдеться бюджету відвідування президентом Петром Порошенком Віденського оперного балу.

Як повідомляють ЗМІ, 8 лютого глава держави здійснить робочий візит до Австрії, у рамках якого він разом зі своїм австрійським колегою Александером ван дер Белленом відвідає Віденський оперний бал.

Ця поїздка президента України Петра Порошенка на Віденський бал в Австрії обійдеться державному бюджету майже у 800 тисяч гривень., – повідомляє УНІАН з посиланням на дані сайту Єдиного порталу використання публічних коштів.

Зазначається, що транзакція за переліт української делегації на чолі з президентом України за маршрутом Київ-Відень-Київ пройшла 2 лютого. А Держказначейською службою за авіапослуги державного авіаційного підприємства “Україна” було перераховано 798 982 гривень, без ПДВ.

Як повідомила прес-служба президента, “Віденський оперний бал – щорічний державний захід, в якому бере участь керівництво країни. Президент Австрії має привілей запросити на цей захід Главу однієї з держав як особистого гостя”.

Нагадаємо, раніше журналісти підрахували, що загальна вартість таємної відпустки Порошенка на Мальдівах коштувала близько півмільйона доларів, також припускалося, що на екзотичні острови глава держави літав під вигаданим ім’ям.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...