Жителю Хмельницької області, який забив до смерті знайомого, дали 8,5 років

На Хмельниччині до 8 років і 7 місяців позбавлення волі засудили 48-річного чоловіка, який 18 травня 2016 в смт.Ярмолинці до смерті побив знайомого.

Про це повідомили у прес-службі поліції Хмельницької області.

55-річний потерпілий родом із райцентру Деражня, але на Великдень приїхав до своїх знайомих у Ярмолинці і залишався у них на певний час. Господарі, чоловік з дружиною, разом зі своїм товаришем регулярно вживали спиртне.

Так було і того дня. Після надміру спожитого алкоголю усі троє близько 22.00 години полягали спати, коли у гості прийшов їхній знайомий. Відчинив власник будинку. Коли непроханий гість зайшов усередину, побачив на ліжку потерпілого, і, як він сам стверджує, йому згадались старі образи, які були між ними.

Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, накинувся на потерпілого і сильно побив його. Останній певний час залишався у свідомості і скаржився на самопочуття, хоча, перебуваючи під алкогольною «анестезією», не міг об’єктивно оцінити свій стан. Господарі запропонували йому прилягти і самі заснули, а коли прокинулись наступного дня близько 14.00 години, їхній гість уже був мертвий. Лікарі діагностували у нього перелом практично всіх ребер, численні крововиливи, в тому числі і в мозок, та інші несумісні із життям травми.

Правоохоронці затримали підозрюваного за місцем проживання. Нещодавно Ярмолинецький районний суд розглянув матеріали провадження і визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України і засудив його до 8 років і 7 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше у Вінницькій області затримали чоловіка, який зарізав свого суперника.