Журналісти викрили співробітника Служби безпеки України, який намагався вчинити тиск на ЗМІ

Журналісти ІНФОРМАТОРа викрили співробітника Служби безпеки України, який намагався вчинити тиск на ЗМІ, користуючись своїм службовим становищем.

За фактом злочину проти свободи слова опубліковано матеріал.

Журналісти отримали інформацію про тиск на колишнього працівника ЗМІ та оперативно відреагували. Народний депутат України Дмитро Лінько приїхав на прохання наших працівників та поговорив із співробітником, який втік до будівлі Служби безпеки України.

Можливо, що співробітник переховується там і досі.

Публікації про злочини вищого керівництва Служби безпеки України, які вимусили співробітників СБУ переслідувати журналістів, опубліковані на сайті 22 та 23 жовтня.

У першому йдеться про Олега Фролова, заступника Голови СБУ, який не тільки веде бізнес з соратником президента-втікача Януковича Сергієм Льовочкіним. У ЗМІ також є інформація, що Фролов – подвійний агент. З 2005 року Фролов нібито завербований ФСБ РФ. Крім того, він розгорнув бізнес на замовній “прослушці” і фальсифікації мультимедійних файлів, а також опустився до відкритого шахрайства і прямого розкрадання земельних ділянок.

Друге розслідування видання присвячено Віталію Малікову. Він – заступник Голови СБУ, керівник Антитерористичного центру при СБУ.  Бізнес в окупованому Криму, незаконне відчуження земельної ділянки, смертельне ДТП, сепаратизм, приховування інформації про доходи, – ось далеко не повний список “заслуг” заступника Глави СБУ.

UPD: Як стало відомо редакції ІНФОРМАТОРа від власного джерела в СБУ, спецслужба “зацікавилася” виданням після публікації статті про контрабанду з території України офіційно закуплених німецьких медикаментів до терористичних ЛДНР. Редакція описала схеми поставок і уточнила, що для їх реалізації необхідна серйозна підтримка в силових структурах України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...