Жебрівський очікує на 1,3 млрд допомоги ЄС для Донеччини

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський очікує, що область отримає від Європейського Союзу 1,3 млрд грн допомоги.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час брифінгу у Маріуполі, що відбувся в рамках візиту на Донбас єврокомісара з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнеса Гана.

Жебрівський зазначив, що Європейський Союз надає допомогу низці українських міст, серед яких, зокрема, і Краматорськ та Слов’янськ.

“Сьогодні ми приступили до реалізації другого траншу надзвичайної програми Європейського інвестиційного банку”, – сказав він.

Так, за словами Жебрівського, “буквально днями Геннадій Зубко (віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ – УНІАН) підпише постанову, згідно якою із 2 млрд грн, які виділені на 5 областей, 1 млрд 300 млн грн іде на Донецьку область”.

“Узагалі 200 млн євро, які йдуть по надзвичайній програмі, – я переконаний, що найбільше постраждала Донецька область, – і вони будуть вкладені в Донецьку область, в першу чергу”, – зазначив голова ВЦА.

Раніше повідомлялося, що Донецька фільтрувальна станція потрапила під мінометний вогонь.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...