Затриманих у Нідерландах російських шпигунів вважають причетними до чергової кібератаки

Двох росіян, яких затримали у Нідерландах за шпигунство та спробу потрапити до хімічної лабораторії, підозрюють у справі про хакерську атаку на Всесвітнє антидопінгове агентство.

Про це повідомляє Reuters.

У Генеральній прокуратурі Швейцарії підтвердили, що у справі про кібератаку фігурують ті ж двоє осіб, яких затримали за шпигунство та спробу проникнути у лабораторію Організації з заборони хімічної зброї.

Посольство Росії у Швейцарії пов’язало ці повідомлення з рекомендацією антидопінгового агентства відновити у правах Росію після допінгового скандалу.

«Важко відійти від почуття, що чергова казка про нібито атакуючих ВАДА (Всесвітнє антидопінгове агентство) «російських хакерів» знадобилася саме в цей момент», — заявили в РФ.

Напередодні голландські медіа повідомили, що в Нідерландах навесні 2018 року затримали двох російських шпигунів, які прямували до лабораторії у місті Шпіц — установи Організації з заборони хімічної зброї, яка в тому числі розслідує отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля. За інформацією джерел медіа, затримані шпигуни мали з собою обладнання для проникнення в комп’ютерну мережу лабораторії.

Нагадаємо, збільшується кількість жертв тайфуну на Філіппінах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...