«Залізна команда» Олега Ляшка змогла реалізувати низку важливих для країни ініціатив, на які не спромоглися провладні фракції, – Рибалка

Єдиною парламентською фракцією, яка прозвітувала перед людьми про свою роботу в Верховній Раді за 4 роки стала Радикальна партія Олега Ляшка.

Про це написав у своєму блозі народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка.

«Попри перебування в опозиції, «залізна команда» Олега Ляшка змогла реалізувати низку важливих для країни ініціатив, на які не спромоглися провладні фракції. Це ключовий аргумент для підтримки нашої політичної сили і нашого лідера на виборах наступного року», – сказав Сергій Рибалка.

За словами політика, протягом останніх чотирьох років команда Радикальної партії добилася ухвалення понад 100 важливих законів та ініціатив у економічній, зовнішньополітичній, соціальній сферах. Серед них такі знакові, як закон про декомунізацію, позбавлення Віктора Януковича звання президента, а також звернення до Вселенського патріарха із закликом надати автокефалію українській церкві.

«Ми не просто критикуємо владу, а пропонуємо конструктивну альтернативу. І якщо в опозиції ми є лідерами з ефективності, то можна тільки уявити, яких результатів досягнемо, у разі, коли отримаємо більшість у парламенті», – наголосив Сергій Рибалка.

Депутат підкреслив, що Радикальна партія Олега Ляшка не підтримала запровадження воєнного стану в первісній редакції від Президента, яка передбачала фактичне скасування виборів глави держави.

«Лише зусиллями нашої фракції в парламенті вдалось ухвалити збалансований документ, і захистити конституційні права громадян, та не дати президентській команді узурпувати владу, скасувавши вибори. Протягом чотирьох років в парламенті ми системно підтримували підвищення обороноздатності країни, всі ініціативи, спрямовані на поліпшення соціального захисту для військових, прикордонників, рятувальників, правоохоронців», – зауважив Сергій Рибалка.

Він нагадав, що саме Радикальна партія ініціювала звернення до Конгресу США про пряму оборонну угоду із Україною і за ініціативою фракції РПЛ Росію було визнано державою агресором.

«Ми ще 2015 року ініціювали законопроект про розірвання договору про дружбу і співробітництво із Росією, який сьогодні, за 4 місяці до виборів вносить на розгляд парламенту Президент. Також ми були авторами законопроекту про націоналізацію майна країни-агресора, проте провладні фракції блокують його ухвалення», – заявив С. Рибалка.

Політик окремо зауважив, що Радикальна партія Олега Ляшка є послідовним поборником мораторію на продаж землі, а також ключової ролі середнього та дрібного фермера у розвитку аграрного комплексу України.

«Ми ініціювали подання до Конституційного суду про можливість внесення до Конституції положення, за яким фермерство буде офіційно визнано основою аграрного устрою України. І Конституційний суд підтримав наше подання. Ми цілеспрямовано з року в рік підтримували збільшення фінансування дотацій українським аграріям, але не тільки і не стільки крупним агрохолдингам, скільки невеликим господарствам, які дійсно потребують державної підтримки», – сказав Сергій Рибалка.

Він також нагадав про одне з ключових досягнень фракції за ці роки – ухвалення закону про створення Експортно-кредитного агентства та цілої системи підтримки вітчизняного експорту.

«Також ми домоглися ухвалення у першому читанні законопроекту «Купуй українське – плати українцям», мета якого – максимальний перехід на закупівлі вітчизняних товарів за кошти платників податків, підтримка українського якісного високотехнологічного бізнесу. Ми повинні купувати не французькі гелікоптери, а вертольоти «Мотор Січі», не китайські турбіни, а продукцію харківського «Турбоатому», – наголосив Сергій Рибалка.

За його словами, саме фракція Радикальної партії Олега Ляшка була ініціатором суттєвого збільшення мінімальної зарплати вдвічі – з 1600 до 3200 грн., а зараз наполягає на підвищенні цього показника до 6000 грн., що дасть змогу упорядкувати виплати військовим, чорнобильцям, провести справедливий перерахунок пенсій.

Коментуючи соціальні ініціативи, Сергій Рибалка зауважив, що саме фракція Радикальної партії Олега Ляшка домоглась в бюджеті на 2019 рік збільшення фінансування на програму «Доступні ліки», розширення її на онкологічні захворювання, а також добилася фінансування регулярних профілактичних оглядів.

«Це лише ключові законопроекти і результати роботи фракції Радикальної партії Олега Ляшка за чотири роки роботи в парламенті. Низку з них нам доводилось пробивати через стіну нерозуміння з боку провладних фракцій. Адже багато що з запропонованого нашою фракцією не подобається діючій владі і вона готова ставити палиці в колеса навіть там, де йдеться про інтереси держави. Серед таких прикладів – досі не ухвалений ініційований нами законопроект про імпічмент президенту, про спеціальні слідчі комісії та багато економічних проектів. Утім, переконаний, що енергії та професіоналізму нашої команди вистачить для того, щоб впровадити ще більше важливих і потрібних для людей законів після перемоги на виборах наступного року», – сказав Сергій Рибалка.

Нагадаємо, раніше Рибалка сказав, що через бездіяльність уряду цього року ми опинилися перед загрозою дефолту.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...