Залізничники пікетуватимуть УЗ через зарплати

Вільна профспілка залізничників України готується до пікету адміністрації “Укрзалізниці”.

Про це пише Соціальний рух.

Як розповів голова профспілки Володимир Козельський, у жовтні після ряду протестів та переговорів залізничникам пообіцяли підняти заробітну плату та створити з цього приводу спеціальну комісію.  Втім, досі жодних дій з боку адміністрації немає.

На цей раз, за його словами, активісти планують діяти більш радикально та стояти до кінця. Втім, комфорту пасажирів це не має торкнутись.

“Страйки, що можуть викликати затримки рейсів, – це крайня міра. Ми плануємо розбиратись з адміністрацією”, – каже Козельський.

Що ж стосується анонсованого чергового підвищення цін на квитки, то, за словами активіста, жодних консультацій з цього приводу з профспілками не велися. Даних про те, чи направлятимуться дані кошти на підвищення зарплат чи обіцяну модернізацію рухомого складу, теж немає.

33f5416780c40a8ca7cd1ac8a1b65cce

При цьому, коментуючи численні нарікання пасажирів щодо снігу та холоду у вагонах, Козельський зазначає, що проблеми були викликані неправильною експлуатацією.

“Старі вагони не бояться морозів. Тим паче, що раніше зими були більш холодними. Це, скоріше, пов’язано з використанням неправильного сорту вугілля, довгим стоянням вагонів на відстої, коли немає тяги і неможливо їх протопити, і т.д. В “Укрзалізниці” є своя метеорологічна станція, яка мала попередити  про морози,  до них мали відповідним чином підготуватись. Чому все це не продумали і змусили мучитись пасажирів та провідників – невідомо”, – каже залізничник.

Як повідомлялося раніше, у 2017 році премії для Балчуна та членів правління “Укрзалізниці” можуть скласти понад 31 мільйон.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...