Західні країни пропонують Асаду співпрацювати з Організацією із заборони хімічної зброї

Велика Британія, США і Франція розробили проект резолюції Ради безпеки ООН, у якому міститься заклик до президента Сирії Башара Асада співпрацювати з Організацією із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

Про це повідомляє Німецька Хвиля.

Фахівці цієї організації зараз досліджують хімічну атаку, яка відбулася в сирійському місті Дума в Східній Гуті 7 квітня.

Підготовлений Францією документ передбачає створення «незалежного механізму», щоб розслідувати імовірне застосування хімічної зброї в цьому місті.

Сирійському уряду слід «конструктивно» і «без попередніх умов» розпочати переговори з повстанцями, сказано в документі. У ньому також ідеться про необхідність «безперешкодного доступу гуманітарної допомоги».

Нагадаємо, 14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

через авіаудари Росія скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН, однак російську резолюцію було відхилено. Натомість, США, Великобританія та Франція внесли до РБ ООН власний проект резолюції щодо Сирії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...