За здачу ядерної зброї Україна платить кров’ю і територіями, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко підтримав заяву голови Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова щодо статусу ядерної держави для України.

“Нарешті знайшовся хоч один притомний у нинішній владі… Я про це казав десятки разів: це (відмова від ядерної зброї, – ред) наша стратегічна помилка, за яку ми сьогодні платимо кров‘ю і територіями”, – прокоментував Ляшко заяву глави РНБО про те, що ядерне роззброєння України було “історичною помилкою”.

Однак, як наголосив лідер Радикальної партії, “помилки треба вміти не лише визнавати, а і виправляти. І в України для цього є всі можливості, була б лише політична воля і розуміння національних інтересів”.

Крім цього, Ляшко пообіцяв виголосити промову під 11-го Київського безпекового форуму. “Це буде промова, яка своєю відвертістю і прагматичністю шокує багатьох у світі! Зараз я над нею наполегливо працюю”, – заявив політик.

Нагадаємо, минулого місяця російська влада заявила, що не буде підписувати Договір про заборону ядерної зброї. Також, президент РФ Володимир Путін, під час однієї зі своїх промов, натякнув, що РФ завжди готова застосувати ядерну зброю у відповідь.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...