За прогули у народних депутатів слід забирати мандат, – Ляшко

За неявку на роботу депутатів потрібно позбавляти місячної зарплати, а у злісних прогульників взагалі забирати мандати.

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у кулуарах парламенту.

Політик нагадав, що напередодні на вечірньому засіданні парламенту, де мали б розглядатися важливі для українців питання, не було кворуму.

«За що вони отримують зарплату, якщо вони не ходять на роботу? А взагалі кількість депутатів треба скоротити до 200. Нащо нам 450 дармоїдів у парламенті, якщо вони нічого не роблять? Утримувати їх – занадто дороге задоволення для українців», – зауважив народний депутат.

Олег Ляшко обурений тим, що поки депутати не працюють, а вирішують свої особисті питання, мільйони українців не знають, чим заплатити за комуналку.

«Сьогодні українці отримують «драконівські» платіжки за комуналку. Людям треба заплатити за опалення до 5 тисяч гривень. Де ці гроші їм брати, коли зарплата 3-4 тисячі гривень, а ще треба щось поїсти купити! Водночас урядовці нам кажуть, що вони вирішили цю проблему – дали всім субсидії. Але я знаю мільйони сімей, які не можуть отримати ті субсидії, бо в них є чи ділянка земельна, чи машина, куплена 20 років тому, які, можливо, і годують цю родину», – наголосив Ляшко.

Лідер опозиційної фракції переконаний, що єдиний вихід – радикально змінити тарифну політику в країні.

«Ми вимагаємо від уряду знизити ціну на газ, відновити соціальну норму його споживання та переглянути параметри нарахування субсидій», – підкреслив парламентар.

Також політик обурений тим, що судова справа за позовом Радикальної партії щодо зниження тарифів навмисно затягується.

«Наш позов до уряду та НКРЕКП щодо завищення тарифів судді розглядають з червня. Розумний термін розгляду скарги – максимум 2 місяці. Вже січень закінчується, а досі немає судового рішення – судді весь час хворіють. Я вже не знаю, чим їх лікувати? Може «Пургеном» чи ще чимось? Може у Міністерстві охорони здоров’я їх вилікують? Та якщо вони на голову хворіють, хай йдуть у відставку», – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що зростання тарифів на вантажні перевезення зробить вітчизняного виробника банкрутом.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...