За два дні після виборів буде арештована вся російська агентура в Україні, – Ляшко

Під час звіту Радикальної партії за 4 роки роботи у парламенті Ляшко нагадав, що саме його команда ініціювала постанову про засудження політичних репресій Російської Федерації проти громадян України.

Політик підкреслив, що арешт російської агентури одразу після президентських виборів дасть йому можливість швидко звільнити всіх українських політв’язнів.

«Сотні наших політв’язнів сидять у російських тюрмах. Президент Порошенко нам розповідає, що він бореться за звільнення політв’язнів. Бореться вже 5 рік. Але Сєнцов, Клих, і інші наші політв’язні досі сидять. Чому? Тому що російська агентура себе вільно почуває в Україні. Я вам скажу, як я звільню українських політв’язнів. За два дні після президентських виборів буде арештована вся російська агнетура в Україні. Я їх обміняю на наших політв’язнів і повірте мені, не я буду ходити і просити обміняти наших політв’язнів, вони прибіжать усі до мене»,- наголосив лідер Радикальної партії.

Народний депутат запропонував Президенту Порошенку використати його ідею і арештувати російську агентуру до виборів, адже безпека українців важливіша за політику.

«Я цю ідею даю президенту Порошенку. Він може скористатися цією ідеєю і зробити це до президентських виборів. Для мене життя політв’язнів – найважливіше. Кожен зайвий день проведений в тюрмі – це жах. Не дай Бог нікому там бути, особливо нашим хлопцям і дівчатам, які сидять за переконання», – підсумував політик.

Під час звіту Ляшко також повідомив, що з’їзд, на якому Радикальна партія висуне кандидата у Президенти, відбудеться 22 січня – у День Соборності України.

Нагадаємо, Ляшко у день народження прозвітував про роботу в парламенті.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...