З’явилися фото наслідків обстрілу бойовиків у Зайцевому

Російсько-окупаційні війська обстріляли будинки цивільних мешканців у населеному пункті Зайцеве, що на Донеччині.

“Сьогодні українська сторона СЦКК зафіксувала та задокументовані чергові факти обстрілів бойовиками російсько-окупаційних військ об’єктів цивільної інфраструктури населеного пункту Зайцеве”, – повідомляють у прес-центрі штабу АТО.

Результатами фотофіксації встановлено, що вогонь по мирним мешканцям Зайцевого вівся з Горлівки артилерійськими системами калібру 152 мм, які заборонені Мінськими домовленостями.

Обстріл стався після першої години ночі. Повністю знищено житловий будинок та господарська будівля по вулиці Вернадського 32, пошкоджені господарчі будівлі, присадибні ділянки та огорожі по вулицях Журавського та Мануільського.

Ніхто з цивільних внаслідок обстрілу не постраждав.

Представникам ОБСЄ про обстріли та завдану шкоду вже повідомили. По завершенню процедури фото фіксації у Зайцевому, група фахівців була обстріляна бойовиками російсько-окупаційних військ зі стрілецької зброї. Ніхто з групи спостерігачів української сторони СЦКК не постраждав.

Українська сторона наголошує, що обстріли мирних громадян Донбасу є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права та прямою загрозою життю цивільного населення. Такі дії розглядаються як цілеспрямовані кроки з дестабілізації ситуації на підконтрольних Уряду України територіях та небажання виконувати взяті зобов’язання по припиненню вогню та зниженню напруги вздовж лінії розмежування сторін.

Нагадаємо, лише за 16 квітня позиції захисників Зайцевого були обстріляні п’ять разів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...