З’явилося відео з місця масштабної пожежі у центрі Дніпра

У мережі оприлюднили відео з місця займання закинутого будинку у центрі Дніпра.

Як повідомляють ЗМІ, будинок, що знаходиться між ТРК «Міст-сіті» і Дніпровським державним цирком, спалахнув близько 20:00. Для ліквідації пожежі залучили 40 рятувальників, 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС і підрозділи аеропідтримки.

На місце події також приїхали аварійні Дніпрогазу і ДТЕК. Громадський порядок на місці події забезпечують співробітники Нацгвардії і близько 20 правоохоронців.

Мешканців будинку, що примикає до палаючої будівлі, евакуювали.

ЗМІ зазначають, що поспостерігати, за видовищною пожежею зібралися сотні городян. Люди жваво обговорювали те, що відбувається і знімали процес ліквідації пожежі на відео. Мешканці навколишніх будинків розповіли, що раніше в покинутій будівлі знаходилася паперова фабрика, яка зупинилася понад 20 років тому.

Як повідомляють очевидці, станом на 22:32 пожежу все ще ліквідували.

Серед присутніх людей були і мешканці будинку № 10/1, розташованого біля палаючої будівлі. Деякі з них говорили про те, що пожежа – не випадковість, а спроба змусити людей продати своє житло.

«Ми відмовляємося продавати квартири. Нам пропонують всього по 400 доларів за квадратний метр. Це абсолютно невигідно. Нас просто намагаються залякати», – розповіла жінка, що представилася мешканкою будинку, розташованого на вулиці Ламаної 10/1.

Зазначимо, після інциденту у російському Кемерові, в Україні почало широко обговорюватися питання щодо пожежної безпеки. Зокрема, журналісти перевірили, чи безпечно у торгових центрах нашої країни, крім цього з’ясувалося, що на одній із станцій столичного метро порушені усі можливі норми безпеки.

У свою рятувальники провели масштабні в одному з торгових центрів столиці. Згодом у ДСНС допустили застосування сили для перевірки об’єктів щодо пожежної безпеки, а вже сьогодні повідомили про виявлення порушень пожбезпеки у двох столичних ТРЦ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...