З України видворили впливового кавказького «злодія у законі»

Співробітники СБУ затримали впливового грузинського «злодія у законі» на прізвисько «Іраклій Хуту», який нелегально в’їхав в Україну.

Співробітники СБУ встановили, що зловмисник незаконно прибув в Україну, використовуючи фіктивні документи.

При цьому у спецслужбі наголошують, що один з лідерів сухумського клану «Іраклій Хуту» входить до сорока найвпливовіших злодіїв у законі, що діють на території пострадянського простору.

За інформацією спецслужби, «злодій у законі» прибув в Україну для контролю за діяльністю кримінальних кіл на Одещині та перерозподілу прибутків протиправного бізнесу, зокрема квартирних крадіжок, торгівлі наркотиками та викрадення елітних автомобілів.

Правоохоронці затримали «Іраклія Хуту» з українськими документами на ім’я іншої особи, які він використовував для відвідування України.

За матеріалами СБ України зловмисник був примусово видворений з території України з подальшою забороною в’їзду, а вилучений паспорт громадянина України рішенням Державної міграційної служби анульований.

Нагадаємо, поліція анонсувала жорстку боротьбу зі “злодіями в законі” ще наприкінці минулого року, після чого з України випровадили вже декількох зарубіжних злочинців, зокрема, у передмісті столиці також затримали чеченського кримінального авторитета “Хасана”, який, за повідомленнями у ЗМІ, воював за терористів “ЛДНР”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...