20.5 C
Kyiv
П’ятниця, 24 Травня, 2024

ЄС сповільнився з постачанням снарядів для України: скільки передали з обіцяного мільйона

Постачання боєприпасів для України в рамках проекту ЄС просуваються повільно. З обіцяного мільйона Україна отримала менше 250 тисяч снарядів.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на міністра оборони Естонії Ханно Певкура, якого цитує Tagesschau.

Таку заяву глава Міноборони зробив на полях зустрічі міністрів оборони ЄС у Толедо, Іспанія. За його словами, країни ЄС передали Україні лише 226 тисяч артилерійських снарядів у рамках проекту на постачання мільйона боєприпасів.

У рамках програми Євросоюз збільшує виробниці потужності, а також переробляє старі снаряди і купує боєприпаси у третіх країн.

Як зазначив естонський міністр, зараз Україна випускає близько 6 тисяч снарядів на день, тоді як Росія – від 60 до 70 тисяч у пікові дні. Певкур додав, що однією з переваг західних боєприпасів залишається точність.

Глава Міноборони Естонії також прокоментував контрнаступ українських військ. Він заявив, що бачить просування ЗСУ до Токмака у Запорізькій області, який є “гарячою точкою”.

“Якщо Токмак буде відвойовано, лінії постачання російських військ можуть бути перерізані, що було б дуже важливо”, – додав він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>