Як Лещенко підсів на “таблеточки” Григоришина

Учора у соцмережах активно обговорювали історію про надання нардепом Сергієм Лещенком свідчень співробітникам ФБР у справі екс-керівника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта щодо звинувачень у шантажі.

“Я давав пояснення ФБР щодо цього, я їм давав свою електронну пошту, вони могли в усьому переконатися. Американським журналістам я також її показував”, – розповів нардеп в ефірі одного з телеканалів. На думку Лещенка, листи, які відправлялися з фейкового акаунта його поштової скриньки для шантажу Манафорта, були спланованою спецоперацією, а він ніколи з колишнім штабістом Трампа не спілкувався.

Власне, свого часу Лещенко приблизно те ж саме розповідав і про історію з купівлею дорогої квартири в центрі Києва. Мовляв, все це – підступи ворогів, які намагаються обмовити “білого і пухнастого” борця з корупцією. Щоправда, пояснення про те, що колишній журналіст взяв кілька мільйонів гривень у борг в колишньої керівниці, головреда “Української правди” Олени Притули, багатьма було сприйнято скептично.

Тим паче, що вже не один рік у ЗМІ циркулює інформація про давні і дуже близькі зв’язки “УП” та особисто Сергія Лещенка з колишнім російським, а нині українським олігархом Костянтином Григоришиним. Сам нардеп назвав ці обвинувачення спробою “дискредитувати джерело інформації”, додавши при цьому, що він лише обмінювався з Григоришиним інформацією на тему корупційних схем і процесів. Враховуючи той факт, що сам Григоришин та пов’язані з ним підприємства регулярно фігурують у ЗМІ в різноманітних “сірих” схемах, дивно, що це зовсім не бентежить нардепа-праводоруба…

За інформацією джерел Depo.ua, відносини між командою “УП” та тоді ще громадянином Росії Костянтином Григоришиним тривають ще з першої половини 2000-х. І зустрічі Лещенка та нинішнього головреда “УП” Севгіль Мусаєвої мають ознаки регулярності. Ба більше, буквально днями в одному з ефірів Лещенко публічно відвісив комплімент Григоришину, якого разом з Віктором Пінчуком назвав єдиними олігархами, які керуються мізками. Щоправда, прикладів “мозковитості” цих олігархів Лещенко не навів. Хоча куди правду діти: схоже, він їх справді знає непогано, щоб робити такі висновки. Чому колишній журналіст згадав ще й кума Кучми? Не хочеться вірити в те, що це якось пов’язано з тим, що Лещенко отримував гонорари від Пінчука за виступи на “Ялтинській європейській стратегії”. Загалом, враховуючи трагічну історію з загибеллю засновника “Української правди” Георгія Гонгадзе, такі дивні відносини Лещенка з Пінчуком у багатьох (зокрема, і у вдови загиблого журналіста) викликають відвертий подив.

Але повернемося до зв’язки Лещенко-Григоришин. Учора в соцмережах чомусь не помітили інформацію, яка дає змогу вибудувати один надзвичайно цікавий ланцюжок, який веде від Лещенка до екс-росіянина. Справа в тому, що Сергій Лещенко, який, до речі, ніколи не був помічений у допомозі нашим воїнам в АТО та іншим проявам волонтерства, чомусь демонструє слабкість до Фонду “Таблеточки”, який займається збором коштів та купівлі необхідних ліків. Він навіть поставив на обкладинку своєї сторінки у Facebook картинку з банером “Таблеточек”.

До чого ж тут Григоришин? Все дуже просто: виявилося, що донька олігарха Євгенія Григоришина – координатор корпоративних проектів у “Таблеточках”. Чергове співпадіння?..

Власне таких непрямих доказів – це навіть якщо не згадувати плівки нардепа-втікача Онищенка, на яких той розповідав про наявність компромату щодо спільного відпочинку Лещенка разом з Григоришиним в Європі – більш ніж достатньо для того, щоб зробити відповідні висновки. Як показує практика, для українських політиків бути в кишені когось з олігархів – це звичайна практика. Але ж біда в тому, що Лещенко претендував на звання політика нової формації – чесного і незаплямованого. Вийшло якось не дуже…

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...