Я йду на вибори, бо щиро вірю в національну революцію, – Коханівський

Очільник Добровольчого руху «ОУН» Микола Коханівський планує брати участь у президентських виборах, бо сподівається, що вибори призведуть до національної революції.

Про це політик розповів у інтерв’ю виданню ІНФОРМАТОР.

Про плани взяти участь у виборах президента, які відбудуться 31 березня 2019 року, Коханівський заявив ще у серпні цього року.

«Я йду на вибори, бо щиро вірю в національну революцію. Участь у виборах додасть мені додаткової ваги в публічному просторі. Але я абсолютно тверезо оцінюю свої сили, бо такі політики, як Тимошенко, Гриценко, Порошенко будуть вкидати в кампанію мільйони. Тому мені не прийдеться змагатися з ними. Я вірю, що в місяці виборчої кампанії настане революційний стан, а участь у виборах додасть мені балів і збільшить мої шанси очолити революційний стан», – пояснив провідник руху «ОУН», чому прийняв рішення стати одним із кандидатів в президенти.

«Я хочу використати вибори для революції. Хочеться, щоб ті вибори призвели до національної революції, і тоді в таких як я і в самого мене з’явиться шанс. В Україні часто так трапляється, що вибори призводять до революції. Дуже сподіваюся, так буде і цього разу. А так як я буду прямим політичним гравцем цих виборів, то це збільшить мої шанси проявити себе під час революційних подій», – додав він.

Повну текстову версію інтерв’ю з провідником Добровольчого руху «ОУН» Миколою Коханівським читайте незабаром на сайті ІНФОРМАТОР.

Нагадаємо, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок не висуватиме свою кандидатуру на виборах президента. Кандидатом від партії стане Руслан Кошулинський.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...