Вотчина «Опозиційного блоку» перетворюється в руїни

На вотчині представників «Опозиційного блоку» розвалюється міст між Лисичанськом і Сєвєродонецьком.

Про це пише у Facebook блогер, журналіст з Донецька Денис Казанський.

«Це не наслідки військових дій. Це міст на найкоротшій дорозі з Лисичанська в Сєвєродонецьк, який обвалився сам ще за кілька років до війни. Формально він закритий і проїзду тут немає, але люди все одно їздять на свій страх і ризик, тому що інша дорога довга і незручна», – прокоментував він опубліковані фотографії.

За його словами, у 2014 році «визволителі» з ЛНР підірвали в Лисичанську відразу кілька мостів, але пізніше українська влада їх відновили, а цей міст розвалився сам по собі, тому в програму відновлення не потрапив.

Регіон, де розвалюється інфраструктура, вже багато років був вотчиною Партії регіонів, а нині – «Опозиційного блоку».

«У цих місцях – цитадель «міцних господарників». Агломерація Сєвєродонецьк-Лисичанськ-Рубіжне – це базовий регіон кандидата в президенти Юрія Бойка, який кожен день розповідає по «Інтеру» про те, як він буде рятувати країну. Місто Лисичанськ, до якого відноситься цей міст – під контролем народного депутата Сергія Дунаєва з «Опоблоку». Він ставив тут свого мера і своїх депутатів. Більшість у міськраді – звичайно ж в «Опозиційного блоку», – розповів блогер.

«Лисичанськ – одне з найбільш нещасних і зруйнованих українських міст. Таке враження, що тут не працює взагалі нічого. Все в руїнах старих померлих підприємств», – додав він.

Нагадаємо, партію «Опозиційний блок» минулого року, окрім надходжень з держбюджету та незначних внесків фізосіб, фінансували фіктивні фірми.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...