Влада своєю політикою веде країну до того, що Україна перетвориться на бананову республіку, яка торгує сировиною, землею і дешевою робочою силою, – Ляшко

В ефірі телеканалу NewsOne Олег Ляшко заявив, що заяви Петра Порошенка про успішність реформ людей абсолютно безпідставні. 

«Найкращий результат реформ – рівень життя людей. Сьогодні, на жаль, бідніших в Україні стає ще більше порівняно із минулими періодами. У бюджеті на наступний рік, який подав уряду, фактично немає зростання заробітної плати. 300 гривень підвищення, які передбачили, повністю з’їдає інфляція, а мінімальна зарплата залишається на рівні цього року. 4 мільйони людей отримують мінімальну зарплату 120 євро у перерахунку з гривні. У сусідній Польщі мінімальна зарплата 500 євро. Тому очевидно, що наслідки реформ – невтішні», – заявив лідер Радикальної партії, повідомляє прес-центр РПЛ. 

Ляшко переконаний, влада перетворює українську економіку на сировинний придаток Європи, а низькі доходи українців – найкращий спосіб змусити людей їхати на заробітки.

«Влада своєю політикою веде країну до того, що Україна перетвориться на бананову республіку, яка торгує сировиною ,землею і дешевою робочою силою. Я не говорю про реформи, бо у людей це слово вже оскомину набило. Але Україні потрібна радикальна зміна політики. Це відновлення економіки, подолання бідності і захист національних інтересів. Треба припинити торгувати сировиною, а торгувати готовою продукцією і дати дешеві кредити для бізнесу. А головне – подолати величезну проблему трудової міграції, яка загрожує колапсом промисловості і дефіцитом трудових кадрів. Єдина можливість її зупинити – радикальне збільшення доходів українців», – зазначив політик.

Крім цього, народний депутат зробив акцент на тому, що можновладці не розуміють проблем українців, адже не знають про них.

«На жаль у Порошенка і у всіх, хто сьогодні при владі, або рожеві окуляри, або вони сліпі і не бачать реальності із своїх затишних кабінетів. А реальність полягає у тому, що людям погано жити. Влада годує їх казками і розказує, як все добре. Їм добре, а людям не дуже», – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, Ляшко пообіцяв після приходу до влади відновити в Україні жорстку, але справедливу владу.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...