Влада робить усе для знищення професійно-технічної освіти, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до Президента, Уряду та більшості парламенту із вимогою припинити перетворювати Україну на сировинний придаток Європи.

“Хто вам дав право позбавляти дітей із малозабезпечених родин, сільських дітей, сиріт можливості отримувати професійно-технічну освіту?”, – обурився народний депутат з трибуни Верховної Ради.

Політик наголосив, що політика влади призведе до економічного занепаду.

“Що рухає країнами, які зараз у фарватері економічного розвитку? Це знання і технології. Як ми можемо розвиватись, коли ви позбавляєте дітей можливості отримувати звання? Сьогодні виписуєте з-за кордону міністрів і губернаторів, а завтра доведеться електриків і столярів там шукати”, – заявив Олег Ляшко.

“Влада і так половину посад в Уряді віддала іноземцям. А тепер ще хоче й електриків і трактористів з-за кордону виписувати. Інакше я не можу пояснити, чому вони роблять усе для знищення професійно-технічної освіти”, – зазначив політик.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фракція “Батьківщини” підтримала президентське вето на закон про фінансування профтехучилищ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...