Влада покриває Льовочкіна, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що діюча влада покриває екс-главу Адміністрації Президента часів Януковича Сергія Льовочкіна.

“Це надзвичайна несправедливість, коли Сергій Льовочкін – один із фундаторів кривавого режиму Януковича – не лише прикривається депутатською недоторканістю, а й продовжує грабувати українців”, – повідомив політик на своїй сторінці у Facebook.

Парламентар заявив, що Фірташ, Льовочкін, Бойко і далі безплатно експлуатують державні газорозподільчі мережі, а оплачують їхнє розкішне життя українці з власних кишень.

“НАБУ за заявою Ігора Мосійчука теж вже начебто розслідує корупцію Льовочкіна. Щоправда, самого Льовочкіна ще навіть на допит не викликали. Чи не тому, що Інтер, співвласником якого є Льовочкін, регулярно позитивно показує голову НАБУ Ситника?!”, – поцікавився лідер Радикальної партії.

“Факти, викладені в заяві Илья Кива, дуже серйозні. І ігнорувати їх – це означає, що влада є співучасником Льовочкіна у пограбунку українців!”, – підсумував політик.

Нагадаємо, Ілля Кива звернувся до Петра Порошенка із вимогою посприяти кримінальному впровадженню проти народного депутата Сергія Льовочкіна.