Влада хоче протягнути рішення про продаж землі в обхід Верховної Ради, – Ляшко

Народні депутати з провладних фракцій звернулися до Конституційного суду України з поданням про визнання неконституційним мораторію на продаж землі.

Про це лідер Радикальної партії Олег Ляшко написав на своїй сторінці у Facebook.

“Ініціатором виступив негідник Олексій Мушак. Зрозуміло, що влада хоче протягнути рішення про продаж землі в обхід Верховної Ради, бо депутати за такий злочин ніколи не проголосують. А от частина продажних суддів КСУ, які сприяли Януковичу узурпувати владу, виконають будь-які вказівки.

Серед депутатів, які за цю ганьбу підписались, є і тушка Вітко, якого з потрохами купили в БПП опричники Президента. Щоб усе зрозуміти, достатньо знати «ідейного натхненника» цього подання – Олексія Мушака, який є родичем колишнього депутата від Партії регіонів, власника агрохолдингу «Кернел», латифундиста Андрія Веревського. Мушак просто виконує забаганку свого родича-олігарха і влади, обкрадаючи при цьому мільйони українців”, – написав він.

“Я попереджаю владу: якщо запроданці Януковича спробують скасувати мораторій, ми приведемо під стіни КСУ сотні тисяч селян і винесемо їх на вилах. Забрати в українців землю я нікому не дозволю”, – заявив Олег Ляшко.

Як повідомлялося раніше, Ляшко закликав Гройсмана переглянути державну концепцію відновлення миру на Донбасі.