Віце-спікер парламенту Німеччини лобіює “Північний потік-2”, – The Guardian

Заступник голови “Вільної демократичної партії Німеччини” та віце-спікер Бундестагу Вольфганг Кубіцкі просуває в німецькому парламенті питання будівництва “Північного потоку-2”.

Згідно з інформацією видання, через тиждень після виборів в парламент ФРН групі європейських аналітиків у сфері енергетики було направлено електронного листа, в якому активно просувалися переваги “Північного потоку-2” – трубопроводу в Балтійському морі між Виборгом в Росії і Грайфсвальдом в ФРН, який суперечить стратегічним інтересам ЄС в сфері енергобезпеки.

Так, даний лист було підписано юридичною компанією Kubicki & Schöler, в якій Вольфганг Кубіцький є партнером-засновником. У свою чергу, в юркомпанії офіційно заперечують, що вони мають пряме відношення до будівництва “Північного потоку-2”, – пише РБК-Україна.

Відзначається, що німецькі політики в минулому виступали за переваги “Північного потоку-2”, але до сих пір підтримка проекту в значній мірі була пов’язана з лівоцентристською соціал-демократичною партією, чий екс-лідер Герхард Шредер приєднався до акціонерів компанії Nord Stream і є менеджером Nord Stream 2 з 2016 року.

Нагадаємо, раніше ЗМІ розповіли, як інші відомі німці опинялися у керівництві російських компаній.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...