Українські військовослужбовці зізналися у вбивстві чотирьох своїх побратимів на Донбасі, – ГПУ

У ГПУ повідомили про зізнання військовослужбовців у вбивстві чотирьох морських піхотинців під Широкиним на Донеччині.

«Зараз двоє людей затримані, вони зізнались у вчиненому. З ними зараз проводять допити. Вони сказали, що зробили це на підґрунті позастатутних відносин», — розповів речник Генпрокуратури Андрій Лисенко у коментарі Громадському.

Водночас, що саме стало причиною, за якою військовослужбовці убили морських піхотинців — Лисенко не уточнив.

«Поки що це встановлюють на допиті… Ми призначили 8 експертиз, щоб з’ясувати всі обставини смерті піхотинців. Це і судово-медичні, і хімічні, і молекулярно-генетичні експертизи. Зараз двом затриманим готується підозра», — додав він.

За даними прокуратури, і вбиті, і затримані були з одного підрозділу. Вони виконували завдання поблизу Широкиного на першій лінії оборони. Тіла були знайдені в одній з будівель в Широкиному. Ця будівля слугувала місцем тимчасово розташування службовців.

«Поки що назвати імена вбитих і звання ми не можемо, питання дуже чутливе, і стосується також і рідних загиблих», — сказав він.

Раніше речник генпрокурора Лариса Сарган повідомляла, що у приміщенні, де перебували загиблі, виявили ознаки приховання злочину – підпалу та закладки вибухівки.

Також, Українська правда, з посиланням на військовий гарнізон Маріуполя, повідомила, що військових могли застрелити за систематичне знущання.

“Затримані кажуть про знущання у вигляді постійного прискіпування і надмірного навантаження по службі. Як було насправді, думаю, встановимо”, – повідомили у гарнізоні.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...