Відповідь США на нову агресію Росії буде скоординована з ЄС, – Волкер

Сполучені Штати мають на меті сформувати узгоджену з європейськими союзниками ефективну відповідь на останній прояв агресії РФ у Чорному та Азовському морях.

Про це заявив у понеділок спеціальний представник США з питань переговорів по Україні Курт Волкер, перебуваючи з візитом у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Мій сьогоднішній візит сюди (до Брюсселя – ред.) пов’язаний з тим, що ми хочемо обговорити з нашими друзями в Європі та союзниками – Францією, Німеччиною, Великою Британією та іншими – аби бути певними, що ми добре координуємо відповідь Заходу й позицію у цьому питанні”, – зазначив американський дипломат.

Відповідаючи на запитання Укрінформу, як реагуватиме конкретно Вашингтон на новий прояв російської агресії, Волкер підкреслив, що реакція лише США, без узгоджених дій із союзниками, була б неефективною.

“Ні Україна, ні будь-хто інший не зацікавлений у тому, щоб відповідь на російську атаку проти України була зведена до лише двосторонньої динаміки між США і Росією”, – зауважив Волкер.

У цьому зв’язку він поінформував, що Сполучені Штати обговорюють з європейцями “корзини санкцій” проти Росії, питання моніторингу, а також присутності кораблів НАТО в Чорному морі. З цією метою, за його словами, представники європейських держав здійснюють візити в Україну, зокрема, з Великої Британії та інших країн.

Раніше повідомлялося, що Росія планує перекинути десять потужних винищувачів в анексований Крим.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...