Стали відомі прізвище та посада чиновника, який вимагав мільйонний хабар від театру

Стало відомо прізвище чиновника Міністерства культури, затриманого у Запоріжжі під час отримання хабара сумою 60 тисяч гривень.

Хабарника з Міністерства культури звати Юрій Малюкін. Зараз він перебуває під слідством.

«Чиновник, який отримав хабар від директора підприємства «Кінний театр», займає посаду головного спеціаліста відділу координації національних інституцій культури управління економічного розвитку та фінансів Міністерства культури України», – повідомило джерело ІНФОРМАТОРа у військовій прокуратурі.

Головний спеціаліст відділу координації національних інституцій культури управління економічного розвитку та фінансів Міністерства культури України Юрій Малюкін / фото з його сторінки Fscebook

За словами інсайдера, Малюкін спочатку погрожував перевіркою підпримства та Національного заповідника «Хортиця», а потім запропонував за неправомірну винагороду не проводити перевірку комерційного товариства і не вносити в документи інформацію про перевірку порушень законодавства про використання землі заповідника.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що у Запоріжжі затримали чиновника Міністерства культури, який вимагав мільйонний хабар від «Кінного театру» на території національного заповідника «Хортиця». Спочатку високопосадовець хотів отримати мільйон гривень, згодом погодився на меншу суму. Його затримали при передачі грошей.