Ветерани АТО розробляють план дій економічної блокади “ЛДНР”

З метою ліквідації масових перевезень нелегального товару з території “ЛДНР” в Україну, ветерани АТО заявили про початок економічної блокади, перший збір якої відбудеться 10 січня. 

Про це у коментарі для журналіста ІНФОРМАТОРа повідомив лідер воєнно-патріотичної організації Тарас Деяк.

На території “ЛДНР” налагоджено масштабне виробництво сигарет, алкоголю, ліків та ювелірних прикрас, які перевозяться в Україну для продажу і транзиту в ЄС. З метою боротьби над масовим перевезенням і реалізацією нелегального товару створено економічну блокаду.

“10 січня буде утверджено штаб учасників цієї операції, а також створений план дій, як саме відбуватиметься блокада безпосередньо у кожному окремому регіоні України.

На сході країни, скоріш за все, це будуть блок-пости, а на заході – інформаційна боротьба, оскільки очевидно, що українська влада, яка бере активну участь у торгівлі з терористами і окупантами, розповсюджуватиме неправдиву інформацію щодо наших дій”, – повідомив Деяк.

Пізніше організатори оприлюднять узгоджені поробиці блокади.

Учасники АТО запевняють, що масове перевезення і реалізацію нелегального товару на території України покривають українські чиновники.

“Фури з донецькими цигарками зустрічають навіть біля Ужгорода і Луцька, транзитом до Європи”, – йдеться на сторінці у Facebook батальону “Донбас”, бійці якого організовують блокаду.

За їх даними, через непідконтрольні території в Україну йде і контрабандне російське паливо з перевалочною базою в Ровеньках.

“І все це йде щодня, без перерви на погоду і обстріли. А на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей розгорнуто масштабну мережу перевалочних складів”, – заявляють воїни АТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що учасники блокади “ЛДНР” мають намір застосовувати зброю для самозахисту.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...