Ветеран АТО створив спеціальні серветки для чищення зброї

Ветеран АТО виграв грант на впровадження проекту по виготовленню спеціальних серветок для чищення зброї.

Про це повідомляє Народна Армія.

«Під час 12-годинного бою в районі ДАПу біля села Спартак, коли наші підрозділи ворог намагався взяти в кільце, мій автомат через забруднення заклинив. Я був змушений протягом двох тижнів використовувати зброю свого товариша, якого після важкого поранення було евакуйовано. Саме тоді виникла ідея створити спеціальні серветки для чищення зброї», — розповів ветеран Олександр Морозов.

Пізніше було також чимало складних і небезпечних завдань, були зачистки, рейди, наступально-штурмові дії. У лютому Олександр Морозов уже мав повернутися з району АТО, але затримався там іще на кілька місяців, дуже гарячих.

Трохи згодом «Центр зайнятості вільних людей» запропонував Олександрові взяти участь у першому соціальному бізнес-інкубаторі BizClub, який сприяє розвитку переселенців та учасників АТО в будь-якій сфері бізнесу.

Під час навчання кожен учасник розробляє бізнес-план, а найкращі проекти отримують гранти для їх реалізації. Проект Олександра Морозова з виготовлення серветок для чищення зброї переміг, і він виграв грант на просування своєї ідеї.

“Перебуваючи більше як дев’ять місяців у районі АТО, я зрозумів, що у військових має бути щось, що дуже швидко допоможе зробити зброю дієвою. Ці серветки можна назвати аптечкою для зброї”, – зазначив військовослужбовець.

Процес створення серветок для зброї був тривалим. Більше як півроку Олександр здійснював експерименти й шукав потрібні матеріали. І, як результат, зміг виготовити серветки, які здатні швидко видаляти пороховий нагар, іржу, механічні забруднення та усувати вологу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...