Веселова ретранслює позицію уряду щодо “м’якої капітуляції” на Донбасі, – Семенченко

Народний депутат Наталя Веселова вважає, що на Донбасі немає регулярних військ Збройних Сил Російської Федерації. 

Таку думку член парламентської фракції партії “Самопоміч” висловила у інтерв’ю з Романом Скрипіним в ефірі Ukrainian Media Network.

Відповідаючи на питання про статус тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей, політик відмовилася називати їх окупованими.

“Там зараз немає російських окупаційних адміністрацій, і там зараз немає російських регулярних військ”, – сказала депутат.

У коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа народний депутат Семен Семенченко сказав, що такі висловлювання його колеги ретранслюють позицію влади.

“Це позиція Блоку Петра Порошенка й “Народного Фронту”, активним ретранслятором якої є, зокрема, Георгій Тука.

Я вважаю, що це все – медійне продовження позиції уряду, який називає території Донбасу непідконтрольними, а не окупованими. Мета цих маніпуляцій – врятувати Росію від відповідальності, що є спробою м’якої капітуляції.

Я притримуюся діаметрально протилежного погляду: ніяких виборів на Донбасі. Росія – це агресор. Перш за все території Донбасу потрібно звільнити, а потім обговорювати вибори чи будь-які інші питання устрою”, – акцентував парламентар.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що 10 березня у Києві невідомі атакували ресторан депутата так званої “Ради ЛНР” Зінаїди Надьон. У результаті акції були вибиті всі шибки на фасаді споруди.

Також у столиці під торгово-розважальним центром, що належить російським бізнесменам, спалили прапор РФ.

До цього активісти бойкотували магазин спортивних товарів російської мережі “Спортмастер” та заблокували роботу крамниці російської мережі джинсового одягу “Gloria Jeans”.