Вчені назвали п’ять надрозумних тварин, яких часто недооцінюють

Науковці розповіли про п’ятьох тварин, які є достатньо розумними та мають низку цікавих навичок.

Нещодавно, дослідники швецького Університету Лунда виявили, що ворони можуть планувати майбутнє, адже під час тестів вони зробили певний вибір, який вказував, що птахи можуть планувати майбутнє поза їхнім безпосереднім баченням сенсорного контексту, – повідомляє видання Tech Times.

Науковці також встановили, що ці тварини здатні до самоконтролю.

До списку тварин-розумників увійшли білки завдяки своїй здатності пам’ятати місцезнаходження тисяч горіхів, які вони ховають в деревах.

Вони також мають здатність дурити ворогів, прикидаючись перед ними, що вони ховають горіхи, хоча насправді їхня здобич знаходиться в іншому місці.

Достатньо розумними виявилися і свині, які, зокрема, здатні вивчити концепцію дзеркальних відображень всього за кілька годин у віці 6 тижнів. Вони також можуть проявляти емпатію, розуміти емоції, вирішувати головоломки, вивчати просту мову символів і навіть мати кращих друзів.

Як пише видання, восьминоги настільки розумні, що це майже моторошно. Крім того факту, що вони можуть фізично маніпулювати своїми м’якими тілами, щоб відкрити банки, у них дуже розвинутий інтелект. Також з’ясувалися, що ці істоти здатні фактично переписувати свою ДНК, щоб адаптуватися до навколишнього середовища.

До п’ятірки увійшли слони, чиї мізки є найбільшими серед наземних тварин, причому їхня мозкова кора має стільки ж нейронів, скільки й мозок людини. Вони усвідомлюють власне існування та можуть розпізнавати себе в дзеркалах. Вони є соціальними тваринами, які можуть спілкуватися один з одним з використанням сейсмічних сигналів.

Нагадаємо, американські вчені опублікували результати дослідження, в якому змогли визначити найнебезпечніші для здоров’я людини ягоди і фрукти.