Вчені з’ясували, який фактор підвищує ризик розвитку хвороби Паркінсона

Вчені з США провели масштабне дослідження, у результаті якого вдалося встановити, який фактор підвищує ризик розвитку хвороби Паркінсона.

Так, за даними науковців, навіть однократне легке потрясіння мозку або травми збільшує вірогідність розвитку хвороби Паркінсона у майбутньому, – пише РИА.

У дослідженні взяли участь понад трьохсот тисяч людей похилого віку, чиї дані вивчали протягом 12 років. Медики вважають, що виявлені результати застосовні до будь-яких категорій пацієнтів.

З’ясувалося, що люди з травмою голови в 71% випадків страждали від хвороби Паркінсона, у той час як для всіх інших ризик її розвитку становить від одного до двох відсотків. У пацієнтів з серйозними травмами ця цифра становила 83%.

Неврологи також з’ясували, що у пацієнтів з різними травмами голови діагностували це захворювання в середньому на два роки раніше, ніж у всіх інших.

Хвороба Паркінсона – повільно прогресуюче хронічне неврологічне захворювання. На даний момент воно вважається невиліковним.

Нагадаємо, раніше вчені створили наручний годинник, який може частково усунути один із симптомів хвороби Паркінсона. Також, нещодавно медики заявили, що знайшли спосіб омолодити серце і судини на 20 років

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...