Ватажок “ДНР” наказав глушити “Українське радіо”

Ватажок так званої “ДНР” Олександр Захарченко заявив, що глушитиме мовлення “Українського радіо” на окупованих територіях.

Про це він сказав про це на прес-конференції 14 січня, – пише 112 Україна.

“Так, я знаю про цю проблему. В Часів Яр знаходиться ця станція, яка буде вести мовлення на нашу територію. На сьогоднішній день, якщо ви ввімкніте приймач, ми можемо зловити будь-яку, в тому числі й українською мовою. За великим рахунком ми вже 2 роки живемо з мовленням українського радіо”, – сказав Захарченко.

У той же час ватажок терористів розпорядився підготувати рішення, яке дозволить глушити частоту “Українського радіо”.

“Особливої проблеми в цьому не бачу. Але все одно дав наказ, щоб підготували технічне рішення, яке дозволяє саме це радіо на цій частоті глушити”, – процитувало його видання.

Нагадаємо, Нацрада повідомила, що на окупованих територіях Донбасу починає мовити Українське радіо. Це стало можливим завдяки прийнятому 12 січня рішенню Нацради з питань телебачення і радіомовлення видати “Українському радіо” (Національній телекомпанії України) дозволу на тимчасове мовлення в місті Часів Яр Донецької області на частоті 873 кГц з потужністю 50 кВт.

Для жителів підконтрольних і окупованих територій будуть транслюватися інформаційні програми “Українського радіо”, а також передачі створені спільно з “Голосом Донбасу”, “Радіо Свобода”.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...