В українському уряді вскрилася чергова “консерва” олігарха Пінчука, – депутат

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук назвав “візантійщиною української дипломатії” намір віце-прем’єр міністра з європейської інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе взяти участь в “українському сніданку” в рамках бізнес-форуму Віктора Пінчука в швейцарському Давосі.

Про це Мосійчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Для мене – так, як і більшості українців – всі урядовці, парламентарі, політики та громадські діячі, які відвідають так званий “український” ланч в Давосі, який організовує проросійський олігарх Віктор Пінчук, будуть розцінюватися як зрадники, які підтримують позицію Пінчука по здачі окупованого Криму і Донбасу”, – заявив народний депутат.

Президент Петро Порошенко, який відповідає за зовнішню політику України, вже заявив, що на захід в Давосі, який організовує Пінчук, не йде через позицію організатора по Криму і Донбасу.

“В той же час це не заважає заявити про свій похід на так званий український сніданок віце-прем’єру з …європейської інтеграції у нашому уряді Іванні Климпуш-Цинцадзе. Що це: візантійщина української дипломатії чи вскрилася чергова консерва олігарха Пінчука в українському уряді”, – питає Мосійчук.

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав пропутинську статтю в Wall Street Journal, в якій зазначив, що Україна має принести в жертву анексований Крим заради миру з Росією, а також погодитися на замороження конфлікту на Донбасі.

Ця заява викликала хвилю обурення серед українських політиків та громадськості.

загрузка...
Загрузка...