В Україні запускають серійне виробництво автобусів з газовими двигунами

На цьому тижні корпорація «Богдан Моторс» завершила роботи по підготовці до серійного виробництва газового автобуса «Богдан А22115».

Новий автобус працює на метані, через те рівень його викидів в атмосферу мінімальний в порівнянні з дизельними двигунами. На сьогоднішній день – це великий плюс для навколишнього середовища, – повідомили у компанії.

Зазначається, що «Богдан А22115» – це міський автобус з низькою площадкою у задньому звисі та габаритною довжиною 8,21м., в якому встановлено двигун, який працює на газі метан. Для потреб пасажирів на інвалідних візках встановлено трап для заїзду, а в передній частині автобуса обладнані спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями.

Для людей з вадами зору та слуху автобус додатково оснащений аудіо та відео пристроями. Як опцію, в «Богдан А22115» можна встановити відкидні сидіння на задній накопичувальній площадці.

Завершальні роботи по автобусу були проведені разом із спеціалістами індійської компанії Ashok Leyland. Агрегатна база з двигуном Euro 5 саме цього виробника використовується при виготовленні автобусів «Богдан». Загальна пасажиромісткість «Богдан А22115» складає 56 чол., з них 18 місць для сидіння.

Нагадаємо, вчора компанія Volkswagen заявила, що їх авто будуть набагато дешевшими ніж Tesla.