В Україні хостели перебувають у правовому вакуумі, – депутат

Кияни вимагають заборонити хостели у багатоквартирних будинках.

Жителі міста вже написали кілька петицій на ім’я міського голови. Вони стверджують, що відвідувачі таких закладів галасують та забруднюють прилеглу територію, а самі хостели працюють нелегально.

У коментарі для журналіста ІНФОРМАТОРа народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Чижмарь розповів, яке місце в українському законодавстві займають такі тимчасові житла.

“Законодавство України чітко передбачає, що кожна будівля має свій статус. Це може бути багатоквартирний будинок, гуртожиток, готель, офіс тощо. Коли мова йде про хостел, зрозуміло, що розміщення в одному і тому самому будинку різних за типом використання приміщень буде порушенням.

На сьогоднішній день, хостели перебувають у правовому вакуумі, оскільки такого поняття в українському законодавстві поки що немає. А узаконювати свою підприємницьку діяльність з надання житлових приміщень в оренду власники нічліжок не хочуть. Так само, як не хочуть і сплачувати податки”, – пояснив депутат.

Чижмарь зауважив, що це не тільки правове, а й соціальне питання. Ведення такої підприємницької діяльності порушує права інших мешканців, оскільки створює масу незручностей.

“Я вважаю, що коли ми зможемо створити кондомініуми (комітети жильців), то такі питання, як створення хостелів у багатоквартирних будинках, будуть вирішуватись набагато простіше, без втручань юридичних осіб”, – додав народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що субсидії не мотивують населення до заходів з енергозбереження.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...