В Україні вдвічі збільшився незаконний збут зброї

Цього року вже задокументовано 119 фактів незаконного продажу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Про це перший заступник голови Національної поліції України повідомив 20 жовтня у Черкасах під час наради за підсумками роботи блоку кримінальної поліції упродовж 9 місяців 2018 року, передає Департамент комунікації Нацполіції.

Аброськін зазначив, що одним з основних завдань, яке стоїть перед оперативними працівниками, є виявлення та ліквідація каналів постачання зброї та боєприпасів. Особлива увага повинна бути приділена виявленню нелегальних каналів надходження зброї зі сходу країни до областей, де не ведуться бойові дії. Відтак йтиметься і про попередження злочинів, учинених з використанням зброї.

Перший заступник глави Нацполіції також зазначив, що на території України з цією метою регулярно проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою “Зброя та вибухівка”.

“Лише цього року ми вже провели дві операції “Зброя та вибухівка”. За час проведення останньої з них з незаконного обігу вилучено та направлено на дослідження 913 одиниць вогнепальної зброї, 804 гранати, 266 вибухових пристроїв. Також вилучено майже 100 тисяч набоїв та 195 кг вибухових речовин”, – зазначив Аброськін.

Він також наголосив, що цей напрямок діяльності поліції перебуває на постійному контролі керівництва Національної поліції України.

Нагадаємо, на Рівненщині духівники присягли на вірність Москві.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...