В Україні вдвічі збільшився незаконний збут зброї

Цього року вже задокументовано 119 фактів незаконного продажу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Про це перший заступник голови Національної поліції України повідомив 20 жовтня у Черкасах під час наради за підсумками роботи блоку кримінальної поліції упродовж 9 місяців 2018 року, передає Департамент комунікації Нацполіції.

Аброськін зазначив, що одним з основних завдань, яке стоїть перед оперативними працівниками, є виявлення та ліквідація каналів постачання зброї та боєприпасів. Особлива увага повинна бути приділена виявленню нелегальних каналів надходження зброї зі сходу країни до областей, де не ведуться бойові дії. Відтак йтиметься і про попередження злочинів, учинених з використанням зброї.

Перший заступник глави Нацполіції також зазначив, що на території України з цією метою регулярно проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою “Зброя та вибухівка”.

“Лише цього року ми вже провели дві операції “Зброя та вибухівка”. За час проведення останньої з них з незаконного обігу вилучено та направлено на дослідження 913 одиниць вогнепальної зброї, 804 гранати, 266 вибухових пристроїв. Також вилучено майже 100 тисяч набоїв та 195 кг вибухових речовин”, – зазначив Аброськін.

Він також наголосив, що цей напрямок діяльності поліції перебуває на постійному контролі керівництва Національної поліції України.

Нагадаємо, на Рівненщині духівники присягли на вірність Москві.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...