В Сумах створять реєстр соціально небезпечних громадян

Міський голова Сум Олександр Лисенко доручив вести облік громадян, які можуть бути потенційно небезпечними для суспільства.

Про це повідомляє Укрінформ.

Виявлених під час рейдів підозрілих сумчан поставлять на облік, і ці дані потім будуть використані для створення єдиного реєстру «соціально небезпечних».

“Зараз вже відомо, що у молодої людини, який, мабуть, причетний до вчорашнього вибуху на проспекті Лушпи, був сімейний конфлікт. Потім він під впливом алкогольних напоїв… Мені розповідали місцеві жителі, як він йшов додому, що він робив, як він раніше з дружиною поводився. Зрозуміло, що є якийсь суб’єктивний фактор з його боку. Нехай поліція з’ясовує, що сталося. Але, ви знаєте, люди підходили і говорили: у нас в будинку також є дві людини; і у нас є такий, і так далі. Тобто неблагополучні сім’ї, де незрозуміло хто незрозуміло що може зробити. …Тому потрібно звернути увагу на тих людей, які можуть стати джерелом відповідних аварійних ситуацій. Тому я прошу управління служби дітей звернути увагу на неблагополучні сім’ї, перевірити їх, поставити на облік. До цієї роботи має долучитися і поліція”, – наголосив мер.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...