В пенсійній реформі завуальовано підвищення пенсійного віку, – депутат

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив про загрозу, що становить для України бездумне впровадження вимог МВФ, зокрема підвищення пенсійного віку, приховане у новому Законопроекті пенсійної реформи.

“Прем’єр-міністр не бреше, коли каже, що підвищення пенсійного віку не відбудеться. В Законопроекті цього дійсно не прописано. Але буде підвищено пенсійний страховий стаж, за рахунок чого відповідно збільшиться і пенсійний вік. В такий завуальований спосіб наш уряд намагається виконати вимогу МВФ”, – заявив парламентар в ефірі телеканалу 112.

За словами політика, на сьогодні є всі можливості підвищити обсяг пенсійних виплат, за рахунок надходження до пенсійного фонду відрахувань, що значно зросли після збільшення мінімальної заробітної плати.

“Ми пропонуємо проводити реформу в кілька етапів, поступово розділяючи кому залишити солідарну систему виплат, а кого переводити на накопичувальну. Все має відбуватись поступово, враховуючи інтереси людей”, – додав Мосійчук.

Раніше повідомлялося, що міністр соціальної політики Андрій Рева презентував формулу, за якою кожен українець зможе визначити розмір своєї пенсії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...