В окупованому Сімферополі до Балуха в СІЗО не пустили адвоката

Начальник СІЗО в Сімферополі не пустив адвоката до українського політв’язня Володимира Балуха після того, як той прибув до свого підзахисного після появи інформації про побиття активіста.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

“Черговий СІЗО відповів адвокатові, що його звернення розглядатиме особисто начальник ФКУ СІЗО-1 УФСІН РФ по Криму Бережний Сергій Володимирович, коли прибуде до установи. Адвокат дочекався Бережного, пояснив йому, чому треба терміново відвідати Балуха і дізнатися про його стан здоров’я. Проте начальник відмовив адвокатові, зіславшись на те, що сьогодні вихідний, і запропонував прийти в понеділок. Він також додав, що особисто бачив Володимира Балуха і з ним, за його словами, все нормально”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, об 11.00 в СІЗО прибув також архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент, який є громадським захисником українця.

Він повідомив Кримській правозахисній групі, що після розмови з Бережним адвокат в його присутності дзвонив в УФСІН по Криму і просив вирішити питання з його відвідуванням Володимира Балуха, але знову отримав відмову. Після цього Климент сам подзвонив на гарячу лінію УФСІН, але йому відмовили у відвідуванні СІЗО в жорсткій формі, пославшись на вихідний день.

Климент зазначив, що в цей же самий час до СІЗО входили і виходили інші адвокати.

“У понеділок з самого ранку ми з адвокатом знову домагатимемося зустрічі з Володимиром Балухом”, — сказав Климент і додав, що Балух “дуже ослаб фізично, він дуже втратив у вазі, у нього сильні болі й дуже слабкі судини”.

Кримська правозахисна група допускає, що співробітники СІЗО умисно перешкоджають зустрічі захисників із Володимиром Балухом, можливо, щоб приховати інформацію про інцидент, що стався в установі.

Нагадаємо, вирок Балуху залишили без змін.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...