В окупованому Луганську катастрофічний брак ліків та медперсоналу

В аптеках можна знайти препарати з маркуванням “зроблено в ЛНР” і російського виробництва.

У Луганську жителі скаржаться на катастрофічну нестачу ліків, – пише Gazeta.ua.

“У Луганську немає навіть елементарних антигрипових пакетів як терафлю і фармацитрон. Навіть йод і корвалол не в кожній аптеці купиш. Не кажучи про специфічні ліки, як панангин або ревмаксікам”, – кажуть місцеві.

Луганчани зазначають, що “влада” звітує, що епідеміологічний поріг захворюваності на ГРВІ у ЛНР набагато менший, ніж в Україні. Водночас у поліклініках черги, усі знайомі хворіють на ангіни та пневмонії.

Проблему ускладнює значний брак медперсоналу та відсутність належних умов у лікарняних закладах.

“Знайома захворіла на запалення легенів. Прибулі лікарі “швидкої” розвели руками і заявили, що в сільській лікарні не опалюють, будете приходити на крапельниці”, – скаржиться жителька Луганська.

Інша жінка розповідає, що медперсонал хворіє, як і решта громадян. Та все одно змушені ходити на роботу і виконувати свої обов’язки.

“У мене сильно захворіла дитина. Викликали місцевого лікаря. Той виписав за температури 40 ромашковий чай і гірчичники. Я здивувалася, що цього не можна робити. А він розвів руками, мовляв ці препарати я видам безкоштовно, більше нічого в нього немає. Навіть препарату від температури”, – розповіла місцева жителька.

Луганчани замовляють ліки з України, але вони коштують утричі дорожче, ніж на українській території.

Раніше, народний депутат Дмитро Тимчук повідомляв про стан захворюваності серед терористів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...