В Одеській області жорстоко побили бійця “Правого сектора”

15 січня в Ізмаїлі проросійсько налаштовані молодики напали на екс-бійця Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Про це повідомляється на сторінці Одеського осередку “Правого сектору” у Facebook.

Ветеран російсько-української війни на псевдо «Докер», який брав участь у бойових діях у складі ДУК ПС, був тяжко побитий, і на диво залишився живий. Повертаючись додому ввечері, випадково натрапив на групу з п’яти проросійських молодиків, які дізнавшись, що друг «Докер» націоналіст та воював у лавах «Правого сектору», кинулись його бити.

На цьому конфлікт не закінчився. Ці ж самі злочинці чекали бійця прямо під його будинком, проте були вже озброєні бейсбольними бітами та мали на меті вивезти націоналіста в ліс. Цього разу мешканці стали на захист «Докера» та зуміли відігнати нападників.

16114008_604801023042763_1179561805861892009_n

«Не очікував, що таке може трапитися. Це місцеве бидло побачило червоно-чорний браслет у мене на руці. Далі почали мені погрожувати, а як у перепалці дізналися, що я воював у рядах “Правого сектору”, то напали на мене. Це неприпустимо в Україні. Всі знають, що ворог Росія, і зараз потрібно її побороти. І окрім того, що вони на Донбасі псують життя українцям, то тепер пробують і тут. Такого немає повторюватися, ми найдемо винних і їх покараємо» – розповів потерпілий.

Після нападу місцеві патріоти Ізмаїлу відразу зреагували на злочин, тому пообіцяли «Докеру» максимально допомогти у будь-який спосіб покарати зловмисників.

Раніше повідомлялося, що на Вінниччині побили бійця АТО і розгромили його кафе.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...