В Одесі з’являться 37 низькопідлогових трамваїв

За кредитні кошти Європейського Інвестбанку Одеса планує оновити власний трамвайний парк, закупивши 37 низькопідлогових трамваїв.

Передає Національний Промисловий Портал.

На минулому напередодні засіданні постійної депутатської комісії міськради з транспорту директор департаменту економіки Сергій Тетюхін озвучив кількість нових трамваїв, які передбачається закупити за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку. За його словами, мова йде про 37 вагонів: 16 багатосекційних довжиною не менше 28 метрів і 21 вагон довжиною не менше 20 метрів.

На ці трамваї витратять 33 мільйони євро із загальної суми кредитної лінії в 59 мільйонів, яку відкриває для Одеси Європейський інвестиційний банк. Всього ЄІБ виділяє 49 мільйонів євро, ще 10 мільйонів – це сума, необхідна для сплати ПДВ, які місто вишукує самостійно. В “трамвайній” частини з необхідних 33 мільйонів євро сума ПДВ становить 5 мільйонів. Кредит видається під 2% річних терміном на 24 роки. Гарантом його виконання виступає держава в рамках урядової програми “Міський громадський транспорт”, на яку, в результаті, виділяється для всіх міст-учасників 440 мільйонів євро від ЄІБ і ЄБРР.

Нагадаємо, в Одесі небайдужі громадяни намагалися зупинити незаконне будівництво, сталася масова бійка.

 

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...