В Одесі Міністерству оборони повернули незаконно захоплену спортивну базу

Головна військова прокуратура повернула оборонному відомству незаконно захоплену найкращу базу спортивного комплексу для тренування військових спортсменів (у тому числі, олімпійського резерву) у місті Одеса.

Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У результаті наполегливої діяльності військових прокурорів в інтересах держави у дев’ятирічних судових тяжбах остаточно скасовано попередні незаконні судові рішення і протиправну державну реєстрацію нерухомого майна спортивного комплексу, розташованого у центрі міста Одеса, за приватним товариством.

Вказана військова база загальною площею 6 тис м кв та футбольний стадіон з футбольною ареною на 30 тисяч глядачів завдяки злочинним оборудкам приватних ділків та незаконного судового рішення було вилучено у Міністерства оборони України у 2007 році.

Цьому передувало укладення незаконного інвестиційного договору щодо будівництва на території футбольного стадіону житлового кварталу та передачі частини квартир військовослужбовцям, укладеного приватним підприємством з колишнім представником оборонного відомства Мельником В.Л. (який на теперішній час засуджений до реального позбавлення волі).

У результаті проведеної афери власникам фірми вдалося зареєструвати за собою всю спортивну базу разом із стадіоном загальною вартістю більше ніж 65 млн грн (без врахування вартості самої земельної ділянки у центрі міста Одеси), а взамін Міноборони України жодного квадратного метра житлової площі не отримало.

У подальшому все зазначене майно було перепродано стороннім особам, щоб уникнути можливої відповідальності за незаконні дії.

Наразі військовою прокуратурою забезпечено відповідних заходів щодо остаточного оформлення військового спортивного комплексу за оборонним відомством, у володінні якого він перебував з 1966 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міноборони не використало мільярди гривень, виділених на тилове забезпечення.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...