В Києві виявили підпільний цех з виробництва фальсифікованої горілки

Представники громадськості виявили цех з виробництва фальсифікованого алкоголю в одній з промислових зон столиці.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав помічник народного депутата Станіслав Коломієць, опублікувавши відповідні світлини з місця “виробництва”.

“Вчора, разом з Олексій Бевзюк, виявили на складі однієї з промзон Києва підпільний цех по виробництву так званої «пальонки»: в антисанітарних умовах, без жодних документів та ліцензій, по пляшкам розливали горілчані напої, виготовлені з етилового спирту. Звідти ця, сумнівної якості продукція, постачалась в розливайки міста та області”, – пише Коломієць.

На місці представниками громадськості було виявлено 3740 літрів вже готової продукції, та 4 тонни чистого етилового спирту в окремих ємностях – загальна вартість “продукції” складає 300 000 грн.

“Спільно з співробітниками правоохоронних органів ми припинили злочинну діяльність цього цеху, та ліквідували виробництво «пальонки».
В новій Україні, яку ми будуємо, не повинно бути місця для виробництва отруйного алкогольного пойла!”, – резюмує Коломієць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бахмуті на території колишнього дитячого садочка виявили цех з виробництва фальсифікованої горілки.