Site icon ІНФОРМАТОР

В Києві суд заарештував активістів, які намагались зупинити роботу нелегального обмінника, що здійснює фінансування терористів в ОРДЛО (ВІДЕО)

Крістіан Ударов

Громадського активіста Крістіана Ударова з побратимами, що виступали проти діяльності обмінника криптовалюти, через який йде фінансування терористичних угруповань ОРДЛО відправили до СІЗО, з можливістю внесення застави. Ударову суд призначив 99 тисяч гривень застави.

В Києві суд призначив Крістіану Ударову СІЗО з можливістю внести заставу розміром 99 тисяч гривень. Також, суд виніс рішення по хлопцях, які були разом з Крістіаном у тому обміннику у центрі Києва.

Прокуратура “звинуватила” Ударова у тому, що “потурбував обмінник”, який фінансував ОРДЛО і який захищали колишні терористи. Також, суд виніс рішення по хлопцях, які були разом з Крістіаном у тому сепарському обміннику у центрі Києва під носом у СБУ. Павлу Лазуренку призначили СІЗО із можливістю внести заставу 50 тисяч гривень. Руслану Ключнику СІЗО та застава у 90 тисяч гривень.

Нагадаємо, днями в центрі Києва, за адресою Володимирська, 23 відбулась стрілянина, поранили журналіста-ветерана війни на Донбасі. За тією адресою (прямо поряд із головним управлінням СБУ) знаходиться обмінник криптовалюти, через який йде фінансування терористичних угруповань ОРДЛО та фінансується наркобізнес. Також ASPI news повідомляло, що СБУ виявила схрон з вибухівкою і протитанковими гранатами в прикордонному районі на Закарпатті.

Exit mobile version